Instagram Envy: Tämä viikolla Celebs Instagramissa

Instagram Envy: Tämä viikolla Celebs Instagramissa

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Päätoimittaja | E-mail

Tällä viikolla suosikkihahmot olivat kiireisiä yllään upeita asuja eksoottisissa paikoissa, kuten normaalisti. Tarkastelimme sisään Instagramissa nähdäksesi, voimmeko kopioida itseämme. Tässä on suosikkikuvamme viikosta!

Reese Witherspoon nousi hahmoksi pitkän matkan houkuttelijaksi ja takaisin glam-meikkiin "Wild" -esityksessä:

Kuva Lähettäjä: Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) marraskuu 11, 2014 at 7:03 am PST

Lena Dunham osoitti päähän-to-leopardinsa:

Kuva Lähettäjä Lena Dunham (@lenadunham) onNov 11, 2014 at 10:14 am PST

Lindsay Lohan tutustui David Mametin "Speed ​​a Plough" -esityksessä Lontoon West Endissä:

Valokuvan lähettänyt Lindsay Lohan (@lindsaylohan) marraskuu 11, 2014 6:17 pm PST

Beyoncé jakaa perheen kuvan Solange-häät:

Valokuvan lähettänyt Beyoncé (@beyonce) marraskuu 11, 2014 at 8:17 pm PST

Kim Kardashianin näyttää tällä viikolla vaihteli roomasta ...

Kuva Lähettäjä Kim Kardashian West (@kimkardashian) on 11.11.2014 klo 13:29 PST

... tiukka:

Kuva Lähettäjä Kim Kardashian West (@kimkardashian) on 11.11.2014 klo 13:25 PST

Lady Gaga pukeutui rave:

Valokuvan lähettäjä @ladygaga marraskuun 11. päivä 2014 klo 16:18 PST

Jopa Miley Cyrus antaa itselleen manikyyri:

Kuva Lähetetty Miley Cyrus (@mileycyrus) onNov 11, 2014 at 22:00 PST

Ja viimeisenä mutta ei vähäisimpänä, Babysitters Club (aka Taylor Swift ja Selena Gomez) sai viikoittaisen kokouksensa.

Valokuvan lähettänyt Taylor Swift (@taylorswift) onNov 11, 2014 at 12:49 am PST

Jaa Ystävien Kanssa

Aiheeseen Liittyviä Artikkeleita

add